wtorek, 29 maja 2018, 14:24

Słownik angielsko-polski – sposób na szybką naukę języka angielskiego

Materiałów dydaktycznych i pomocy naukowych, które mają sprawić, że nauka angielskiego przyjdzie z łatwością jest cała masa. Podręczniki do nauki języka nie należą jednak do najtańszych i nie zawsze mamy pewność, że sprawdzą się one dla naszych potrzeb...
Nauka języka angielskiego

Narzędziem, który z pewnością ułatwi naukę języka jest po prostu słownik angielsko-polski. Nie musi to być jednak tradycyjna, gruba papierowa wersja tekstu. Obecnie dostępnych jest wiele aplikacji mobilnych, które pozwalają korzystać ze słownika na telefonie czy tablecie. Zainstalowany słownik angielsko-polski sprawdzi się w wielu sytuacjach każdego dnia.

Nauka z aplikacją

W dobie ogromnej konkurencji na rynku usług mobilnych, twórcy prześcigają się ze sobą, aby stworzyć produkt, który zostanie najlepiej przyjęty przez użytkowników. Dotyczy to także słowników - aplikacji do nauki języka angielskiego. Poza bogatym zakresem słownictwa, istotny jest także interfejs czy szybkość działania aplikacji. Nauka za pomocą aplikacji jest świetnym dodatkiem do standardowych lekcji np. w szkole językowej, ale stanowi też dobrą podstawę dla osób chcących zwiększyć zakres słownictwa.

Szybka nauka języka angielskiego

Mając słownik angielsko-polski zawsze pod ręką, użytkownik może coś tłumaczyć, w każdej chwili sprawdzić pojęcie, które go zastanawia, a to w znacznym stopniu przyspiesza jego przyswojenie. Jest to także ratunek na przykład w przypadku konieczności rozmowy po angielsku – mając słownik w zasięgu ręki wzrośnie nasza pewność siebie. Aplikacje do nauki języka angielskiego w formie słownika, często posiadają opcje „słówek dnia”, których ilość można dostosowywać do własnych potrzeb. Dodatkowe powiadomienia spowodują, że nie zapomnimy o poświęceniu chwili na naukę języka angielskiego i znacznie przyśpieszą tempo nauki nowych pojęć.

 

 

Fot. pixabay.com (StephanieAlbert)

Warto przeczytać

  • 8f43b6e72dbe1f2abf7235bdce2239b4722_350x200
    Ile będą zarabiać policjanci w 2019 roku?

    8 listopada 2018 podpisano porozumienie pomiędzy Rządem a przedstawicielami Policji. W wyniku umowy od 1 stycznia 2019 funkcjonariuszy czekają podwyżki wynagrodzeń. Sprawdź, ile policjanci będą zarabiać w nadchodzącym roku. »

  • a2fd2eab716dd86b65156112b9463bcbb99_350x200
    Zasady tworzenia rozdziałów w pracy dyplomowej

    Praca dyplomowa powinna mieć klarowny układ. Jak powinien wyglądać podział na rozdziały? Sprawdź wskazówki, jak stworzyć rozdziały w pracy dyplomowej. »

Zobacz również

Chcesz wyróżnić swoje ogłoszenie?

Ostatnio czytane

Ostatnio dodane