Jesteś tutaj:Pracenazlecenie.plCennik

Cennik

Na portalu wyróżniamy pięć form promocji ogłoszenia, do których zaliczamy:

  • Emisję w bloku Polecane ogłoszenia
  • Wyróżnienie obramowaniem na liście ogłoszeń
  • Oznaczenie znakiem Pilne
  • Wyróżnione ogłoszenie
  • Ogłoszenie VIP


Emisja ogłoszenia w bloku Polecane ogłoszenia 

Blok Polecane ogłoszenia pojawia się po prawej stronie portalu na większości podstron portalu. Polecane ogłoszenia wyświetlane są losowo i na losowych pozycjach co każdą odsłonę portalu. Jednocześnie wyświetlanych jest maksymalnie 10 ogłoszeń w tym bloku.

Koszt emisji ogłoszenia w bloku Polecane ogłoszenia:

7 dni - 29 zł

30 dni - 99 zł

90 dni - 279 złWyróżnienie obramowaniem na liście ogłoszeń

Promocja ogłoszenia w postaci wyróżnienia zielonym obramowaniem ogłoszenia na liście w kategorii głównej i podkategorii, do której dane ogłoszenie zostało dodane. Opcja wykupienia obramowania możliwa jest zarówno dla Promowanych ogłoszeń, jak i zwykłych ogłoszeń..

Koszt wyróżnienia obramowaniem na liście ogłoszeń:

7 dni - 19 zł

30 dni - 69 zł

90 dni - 179 zł


Znak Pilne

Wyróżnienie ogłoszenia czerwonym znakiem z napisem Pilne, który pojawia się na liście ogłoszeń i na podstronie ogłoszenia. Wyróżnienie znakiem możliwe jest dla Promowanych ogłoszeń (znak pojawi się obok oznaczenia Wyróżnione), jak i zwykłych ogłoszeń.

Koszt oznaczenia znakiem Pilne:

7 dni - 9 zł

30 dni - 29 zł

90 dni - 79 złPromowane ogłoszenie

Blok z listą Promowane ogłoszenia jest umiejscowiony na górze listy ogłoszeń (nad ogłoszeniami bez promocji - blok Ogłoszenia) kategorii głównej i podkategorii, do której zostało dodane ogłoszenie.
Każde promowane ogłoszenie posiada zielone oznaczenie z napisem Promowane i posiada powiększony rozmiar czcionki, dzięki czemu jest lepiej widoczne niż ogłoszenia bez promocji.
Kolejność na liście Promowane ogłoszenia ustalana jest po dacie wykupienia promocji - od najnowszej od góry.
Blok z Promowane ogłoszenia pojawia się tylko na jednej liście podkategorii z ogłoszeniami (nie pojawia się na każdej kolejnej podstronie listy ogłoszeń).

Koszt wykupienia opcji Promowane ogłoszenie:

7 dni - 99 zł

30 dni - 249 zł

90 dni - 649 złOgłoszenie VIP

Ogłoszenie VIP jest specjalną formą promocji, którą można zamówić tylko poprzez indywidualne zamówienie. Ogłoszenia z tą formą promocji wyglądem przypominają Promowane ogłoszenia, jedymą różnicą jest niebieskie oznaczenie z napisem Ogłoszenie VIP.
Ogłoszenie pojawia się w bloku Ogłoszenia VIP, który jest na samej górze listy (nad Promowanymi ogłoszeniami i zwykłymi ogłoszeniami). Na jednej liście podkategorii z ogłoszeniami możliwe jest wykupienie maksymalnie do pięciu Ogłoszeń VIP jednocześnie. Dodatkowo blok z listą Ogłoszeń VIP pojawia się na każdej kolejnej podstronie z listą ogłoszeń nad blokiem z Promowanymi ogłoszeniami i standardowymi.
W przypadku zainteresowania tą formą promocji prosimy o kontakt na biuro[malpa]pracenazlecenie.pl i podaniem informacji, w jakiej kategorii lub podkategorii chcielibyście Państwo wykupić ogłoszenie VIP.

Bezpłatne oferty pracy i ogłoszenia lokalne