wtorek, 15 grudnia 2020, 14:17

Pożyczki od 18 lat - ranking najlepszych ofert

Pożyczki od 18 lat są dostępne zarówno w ofertach polskich banków, jak też firm pozabankowych.
Pożyczki od 18 lat - ranking najlepszych ofert

Jednak przypadku wnioskowania o takie zobowiązanie w instytucji bankowej, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że skrupulatnie będzie ona badała naszą zdolność kredytową. W tak młodym wieku zdarza się, że chcemy po raz pierwszy zaciągnąć pożyczkę. Z tego też powodu nie mamy zbudowanej historii kredytowej w BIK. Wówczas szanse na pomoc finansową w banku maleją. Z pomocą przychodzą jednak parabanki oferujące tego typu zobowiązania od ręki. Wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać ważny dowód osobisty. Kto może zaciągnąć pożyczki od 18 lat i jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczki od 18 lat — dla kogo?

Aby otrzymać pożyczkę od 18 lat, wystarczy uzyskać pełnoletność, mieć ważny dokument tożsamości, polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania oraz mieć konto w polskim banku. Nie musimy posiadać wysokiej zdolności kredytowej, które jest wymagana w przypadku wnioskowania o kredyt w banku. Firmy pożyczkowe łagodniej podchodzą do weryfikacji swoich klientów. Dlatego też nawet osoby młode z niskimi dochodami mają szansę na otrzymanie dodatkowej gotówki.

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Wiele osób, które chcą po raz pierwszy zaciągnąć pożyczkę, nie wie, na jakie kwestie zwracać uwagę, aby była ona opłacalna. Poszukiwanie dostępnych ofert może okazać się uciążliwe, zwłaszcza że zazwyczaj nie chcemy spędzać wielu godzin na przeglądaniu poszczególnych witryn. Możemy jednak sprawdzić ranking aktualnych pożyczek od 18 lat, przygotowane przez specjalistów finansowych. Znajdziemy go np. na stronie https://pozyczka4you.pl/. Tego typu zestawienie zawiera najlepsze na rynku warunki pożyczek, które możemy zaciągnąć niemalże od ręki. Dzięki temu nie musimy porównywać poszczególnych elementów i samodzielnie sprawdzać, w którym parabanku dostępna jest najbardziej opłacalna oferta.

Sprawdzając ranking pożyczek od 18 lat warto zwrócić uwagę na:

Wysokość RRSO — Jest to najważniejszy element stanowiący sumę wszystkich opłat, jakie będziemy ponosić w związku z pożyczką. Wybierając ofertę, najlepiej skorzystać z tej, która posiada najniższe RRSO.

Oprocentowanie — Również w tym przypadku im mniej wynosi, tym lepiej dla pożyczkobiorcy. Może jednak zdarzyć się, że jedna oferta będzie miała niższe RRSO, a większe oprocentowanie. Wówczas będzie ona korzystniejsza niż w sytuacji, gdy posiada małą stopę oprocentowania, a wysokie RRSO.

Czas spłaty — Powinien być dostosowany do naszych miesięcznych możliwości finansowych.

Artykuł Partnera

fot. Pixabay.com

Warto przeczytać

  • 27a3544d33af0cebfe9e718cc3bf81c4b6d_350x200
    Holandia samochodem – o czym warto wiedzieć?

    Wybierasz się do pracy do Holandii, ale nie wiesz jaki środek transportu wybrać? Opcji jest sporo: busy z adresu pod adres, kolej, transport lotniczy, własny samochód. Ostatnia z wymienionych posiada wiele zalet, ale warto pamiętać o kilku zasadach. »

  • ef143bdf5b1d577063e8c587c55b1d85a52_350x200
    Opiekunki z Ukrainy w Polsce

    Praca w Polsce od lat jest atrakcyjna dla osób, które przyjechały z Ukrainy. W naszym kraju stawki, które nie raz mogą być mało atrakcyjne dla Polaków, zdecydowanie pasują osobom zza wschodniej granicy. »

Zobacz również

Polecane ogłoszenia

Ostatnio czytane

Ostatnio dodane