wtorek, 15 grudnia 2020, 14:17

Pożyczki od 18 lat - ranking najlepszych ofert

Pożyczki od 18 lat są dostępne zarówno w ofertach polskich banków, jak też firm pozabankowych.
Pożyczki od 18 lat - ranking najlepszych ofert

Jednak przypadku wnioskowania o takie zobowiązanie w instytucji bankowej, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że skrupulatnie będzie ona badała naszą zdolność kredytową. W tak młodym wieku zdarza się, że chcemy po raz pierwszy zaciągnąć pożyczkę. Z tego też powodu nie mamy zbudowanej historii kredytowej w BIK. Wówczas szanse na pomoc finansową w banku maleją. Z pomocą przychodzą jednak parabanki oferujące tego typu zobowiązania od ręki. Wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać ważny dowód osobisty. Kto może zaciągnąć pożyczki od 18 lat i jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczki od 18 lat — dla kogo?

Aby otrzymać pożyczkę od 18 lat, wystarczy uzyskać pełnoletność, mieć ważny dokument tożsamości, polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania oraz mieć konto w polskim banku. Nie musimy posiadać wysokiej zdolności kredytowej, które jest wymagana w przypadku wnioskowania o kredyt w banku. Firmy pożyczkowe łagodniej podchodzą do weryfikacji swoich klientów. Dlatego też nawet osoby młode z niskimi dochodami mają szansę na otrzymanie dodatkowej gotówki.

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Wiele osób, które chcą po raz pierwszy zaciągnąć pożyczkę, nie wie, na jakie kwestie zwracać uwagę, aby była ona opłacalna. Poszukiwanie dostępnych ofert może okazać się uciążliwe, zwłaszcza że zazwyczaj nie chcemy spędzać wielu godzin na przeglądaniu poszczególnych witryn. Możemy jednak sprawdzić ranking aktualnych pożyczek od 18 lat, przygotowane przez specjalistów finansowych. Znajdziemy go np. na stronie https://pozyczka4you.pl/. Tego typu zestawienie zawiera najlepsze na rynku warunki pożyczek, które możemy zaciągnąć niemalże od ręki. Dzięki temu nie musimy porównywać poszczególnych elementów i samodzielnie sprawdzać, w którym parabanku dostępna jest najbardziej opłacalna oferta.

Sprawdzając ranking pożyczek od 18 lat warto zwrócić uwagę na:

Wysokość RRSO — Jest to najważniejszy element stanowiący sumę wszystkich opłat, jakie będziemy ponosić w związku z pożyczką. Wybierając ofertę, najlepiej skorzystać z tej, która posiada najniższe RRSO.

Oprocentowanie — Również w tym przypadku im mniej wynosi, tym lepiej dla pożyczkobiorcy. Może jednak zdarzyć się, że jedna oferta będzie miała niższe RRSO, a większe oprocentowanie. Wówczas będzie ona korzystniejsza niż w sytuacji, gdy posiada małą stopę oprocentowania, a wysokie RRSO.

Czas spłaty — Powinien być dostosowany do naszych miesięcznych możliwości finansowych.

Artykuł Partnera

fot. Pixabay.com

Warto przeczytać

  • d03810903c54e68f2e29c629bda823d1b2f_350x200
    Jak otrzymać duplikat świadectwa pracy?

    Zgubiłeś swoje świadectwo pracy? Sprawdź, co musisz zrobić, aby otrzymać duplikat tego dokumentu od swojego byłego pracodawcy oraz, na co powinieneś zwrócić uwagę, sprawdzając poprawność wpisanych w nim danych. »

  • c3c4203a3b5928b4e4fcad32fc90299414a_350x200
    Średnie wynagrodzenie Polaków w lutym 2021 roku

    Główny Urząd Statystyczny udostępniła dane dotyczące średniego wynagrodzenia Polaków oraz ich zatrudnienia na luty 2021 roku. Przekonaj się, czy pandemia ma duży wpływ, na to ile średnio zarabiamy. »

Zobacz również

Polecane ogłoszenia

Ostatnio czytane

Ostatnio dodane