Jesteś tutaj:Pracenazlecenie.plAktualnościNajlepsze studia podyplomowe dla absolwentów zarządzania

Najlepsze studia podyplomowe dla absolwentów zarządzania

  • czwartek, 15 września 2016, 15:24
Image Description

Coraz więcej Polaków nie kończy studiowania po zdobyciu licencjatu czy tytułu magistra. Większość z nich zdaje sobie sprawę, że aby być atrakcyjnym dla pracodawcy trzeba wciąż się dokształcać.


Stąd w ostatnich latach taka ogromna popularność studiów podyplomowych. Pracujesz w banku, ale czujesz, że potrzebujesz zmiany? Jesteś absolwentem zarządzania i chcesz odświeżyć swoja wiedzę? A może po prostu chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Studia podyplomowe to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! Interesują Cię tylko kierunki związane z zarządzaniem, ale nie wiesz, co wybrać? W takim razie koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem!

Zarządzanie projektami informatycznymi
W Twojej firmie pojawia się coraz więcej projektów informatycznych, a Ty czujesz, że nie posiadasz odpowiedniej wiedzy na ten temat? A może znasz się nieco na komputerach oraz oprogramowaniu i chcesz to wykorzystać w swojej pracy? W takim razie studia podyplomowe z zarządzania projektami informatycznymi zostały stworzone z myślą o Tobie! W trakcie nauki dowiesz się wszystkiego na temat zarządzania zespołem projektowym, modelowaniu procesów i informacji, systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz wyspecjalizowanych języków i technologii tworzenia oprogramowania. Do tego będziesz mieć szansę na uczestniczenie w zajęciach z psychologii ogólnej, metodyki zarządzania projektami oraz zarządzania zmianami i komunikacją w projekcie. Wiedza przydatna i przyszłościowa.

Zarządzanie w opiece zdrowotnej
Zauważyłeś, że ostatnio powstaje coraz więcej prywatnych szpitali i przychodni? A może wiążesz swoją przyszłość z branżą medyczną? Wybierz „podyplomówkę” z zarządzania w opiece zdrowotnej, którą możesz studiować m.in. w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/. Po rocznej nauce będziesz ekspertem z zakresu kontraktowania usług medycznych, public relations w opiece zdrowotnej, ekonomiki zdrowia, farmakoekonomiki czy marketingu usług medycznych. Czujesz, że potrzebujesz małej powtórki? Bez obaw! Na „podyplomówce” z zarządzania w opiece zdrowotnej masz szansę uczestniczyć m.in. w zajęciach z ekonomicznych podstaw zarządzania, wstępu do zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania strategicznego czy informatyki w zarządzaniu. Po uzyskaniu dyplomu możesz pracować m.in. jako menadżer ochrony zdrowia lub księgowy w placówce medycznej.

Zarządzanie jakością
Chcesz pracować jako menadżer jakości? W takim razie koniecznie wybierz studia z zarządzania jakością! W trakcie rocznej nauki zdobędziesz wiedzę i zestaw kompetencji, które są niezwykle cienione na rynku pracy. Dowiesz się m.in. jak prowadzić zintegrowane zarządzanie logistyczne i system zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności (HACCP). Do tego nie obce będą Ci zagadnienia takie jak nowoczesne koncepcje zarządzania, metody, techniki i instrumenty jakości, TQM (Total Quality Managment), audyt wewnętrzny, certyfikacja czy zarządzanie strategiczne. Dzięki zdobytym umiejętnościom, bez problemu będziesz mógł rozpocząć pracę jako kontroler jakości, inżynier jakości, trener czy audytor m.in. w branży medycznej, budowlanej, spożywczej, IT czy przetwórstwie warzywno-owocowym.

Źródło: artykuł sponsorowany

Bezpłatne oferty pracy i ogłoszenia lokalne