Jesteś tutaj:Pracenazlecenie.plAktualnościBiuro rachunkowe z gwarancją prawną

Biuro rachunkowe z gwarancją prawną

  • środa, 26 kwietnia 2023, 18:39
Image Description

Biuro rachunkowe to firma, która pomaga przedsiębiorcom w rozliczaniu podatków i prowadzenia szeroko pojętej księgowości. Przy wyborze odpowiedniego i zaufanego biura, przedsiębiorcy mogą się już tylko skupić na rozwoju własnej firmy.


Jak wybrać biuro rachunkowe?

Na rynku istnieje wiele biur rachunkowych, które swoje usługi targetują do mniejszych i większych firm. Wiele z nich poza zwykłymi rozliczeniami, oferuje także pomoc w prowadzeniu kadr i płac, a także prowadzi przedsiębiorców w procesie zakładania czy likwidacji firm/spółek.

Przy wyborze biura rachunkowego wiele firm kieruje się najczęściej ceną usług. Nie ma co ukrywać, iż w ostatnich latach prowadzenie spółki znacznie podrożało w każdym możliwym aspekcie. Dla każdego nowego i początkującego przedsiębiorcy, zwłaszcza przy jednoosobowej działalności gospodarczej, koszt prowadzenia rachunkowości jest bodajże najważniejszym kryterium wyboru biura rachunkowego.
Kolejny kryterium jest także kwestia doświadczenia oraz opinii innych Klientów danego biura rachunkowego. To dotyczy przede wszystkim prowadzenia spółek, które wymagają obsługi w postaci pełnej księgowości i większej ilości operacji księgowych.

Biuro rachunkowe z gwarancją prawną - KsięgowośćTSW

Rozpoczynając współpracę pod kątem powierzenia finansów i rachunkowości zewnętrznej firmie, wierzymy, że będa one prowadzone należycie i zgodnie z literą prawa. Jak jednak wiemy przy kontrolach Urzędu Skarbowego czy ZUSu, wiele operacji potrafi być podważone. W tym przypadku przedsiębiorca, a także biuro rachunkowe muszą uzasadnić swoje operacje i sposób ich zaksięgowania. Jest to mocno stresogenna czynność i wielu przedsiębiorców zrobiłoby wiele, aby jak najszybciej zamknąć tę sprawę.

Na pomoc w tego typu przypadkach i pewności, że rozliczenia są zgodne z literą prawa przychodzi KsięgowoscTSW. Jest to biuro rachunkowe z Wrocławia, które oferuje prowadzenie księgowości w pełnym zakresie wraz z gwarancją prawną. Trzon zespołu stanowią nie tylko księgowi czy kadrowe, ale także radcy prawni oraz adwokaci, którzy są cały czas do dyspozycji Klienta. Od ponad 10 lat tworzą różne rodzaju rozwiązania dla przedsiębiorców, które mają usprawnić ich codzienne działania oraz pozwolić w 100% skupić się na rozwoju firm.

Celem biura od początku istnienia była kompleksowa pomoc przedsiębiorcom z całej Polski w prowadzeniu księgowości i rozliczeń podatkowych. Oferta biura tworzona jest na bazie indywidualnej oferty, która dopasowana jest do wymagań i potrzeb danego Klienta. Dzięki temu firma posiada doświadczenie w prowadzeniu firm z różnych branż i wielkości, od małych jednoosobowych działalności gospodarczych po duże przedsiębiorstwa. Zdobyta w praktyce wiedza pozwala na sprawne i poprawne prowadzenie rozliczeń firm w zakresie księgowo-kadrowym, podatkowym czy prawnym.

Aktualnie biuro rachunkowe ma także przygotowaną promocję Wielkanocną dla Klientów, w której oferuje rabat na całą swoją ofertę w postaci 20% rabatu! Rabat jest naliczany automatycznie przy tworzeniu dedykowanej oferty dla Klienta. Jedynym warunkiem skorzystania z rabatu jest złożenie zapytania ofertowego do dnia 20 maja pod adresem https://ksiegowosctsw.pl/cennik.php

Artykuł Partnera

fot. Pexels.com

Bezpłatne oferty pracy i ogłoszenia lokalne