Jesteś tutaj:Pracenazlecenie.plOgłoszeniaKorepetycjeKorepetycjeRzeszówProblem z pracą dyplomową lub projektem zaliczeniowym?

Problem z pracą dyplomową lub projektem zaliczeniowym?

Dodano: piątek, 09 lipca 2021, 10:44 | Dodał:
Id ogłoszenia: 192016 | Zasięg: Rzeszów

Kategoria: Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

Szczegóły ogłoszenia

  • Budżet:
  • Data startu:
  • Rodzaj umowy: Zlecę
  • Ogłoszenie od:
  • Data końca:
  • Rodzaj pracy:

Opis ogłoszenia

Witaj!

Problem z pracą dyplomową lub projektem zaliczeniowym?
A może chcesz mądrze podejść do sprawy i zawczasu szukasz wsparcia?

Pisząc do mnie znajdziesz profesjonalną pomoc w przygotowaniu się do obrony i zrozumienie dla sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Pełen zakres usług związanych z pisaniem własnej i oryginalnej pracy dyplomowej. Nie napiszę niczego za Ciebie, ale z moją pomocą nikogo takiego nie będziesz potrzebować!

W ramach korepetycji przekazuje kluczową wiedzę dotyczącą pisania prac dyplomowych, zaliczeniowych, semestralnych i innych na studia.
Możesz ode mnie otrzymać wszystko co tylko potrzebne do sprawnego i szybkiego zrealizowania swojego zadania. Bez błądzenia; bez straty czasu i energii. Pomogę w ułożeniu konspektu, przygotuje projekt wstępny lub plan ramowy, zbiorę niezbędne materiały do bibliografii, ale też przygotuje narzędzia badawcze. Moje usługi świadczę na każdym etapie edukacji, z wielu dziedzin naukowych. Tylko solidne materiały i pełne uwzględnienie sugestii klienta.

Od lat zajmuję się też przepisywaniem tekstów, prac, książek oraz transkrypcją wywiadów. Wykonuje tłumaczenia (angielski => polski). Oferuję również korekty prac naukowych, esejów, referatów itp.

Oferuję również pomoc w wprowadzaniu korekt (merytorycznych, edycyjnych) zgodnie z wymaganiami, przygotowaniu prezentacji na obronę, artykułów naukowych (jeśli myślisz o tym, aby za rok otrzymywać stypendium rektora) oraz innych tekstów.

Całkowite bezpieczeństwo i dyskrecja.
Jeśli nie wiesz od czego zacząć lub gdzieś utknąłeś – napisz do mnie.

Napisz od razu i sprawdźmy w czym mogę Ci pomóc.

Skontaktuj się

Ogłoszeniodawca:
Telefon: Brak numeru telefonu
Wyślij wiadomość:

(*) - pola obowiązkowe

Dodaj załącznik

(bmp, jpg, png, gif, pdf, doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, max 3MB dla pliku)

Regulamin*

Zobacz także

Bezpłatne oferty pracy i ogłoszenia lokalne