Analityczne napisanie końcówki pracy mgr

Dodano: niedziela, 24 listopada 2019, 00:53 | Id ogłoszenia: 197 | Kraków

Kategoria: Pisanie prac
Podategoria: Praca magisterska
Rodzaj: Zlecę
Budżet: 900
Termin wykonania: 2019-11-25
Kontakt: skontaktuj się

Treść ogłoszenia:
Poszukuję osoby z umiejętnością pisania analitycznego na podstawie konkretnych danych, między innymi chodzi o dopracowanie ostatniego rozdziału i podsumowania pracy magisterskiej, która jest już przeze mnie napisana. Słowa klucze: zarządzanie; reklama; sprzedaż internetowa; wizerunek przedsiębiorstw.

Niestety, jeśli jesteś osobą, która dobrze leje wodę, to nie przejdzie i proszę takie osoby o nie kontaktowanie się ze mną. Do napisania jest na prawdę mało (max. 5 stron), ale musisz być ponadprzeciętnie inteligentną osobą, żeby to zrobić. I najważniejsza sprawa. Jestem osobą konkretną, która weryfikuje napisany tekst przed wysłaniem do promotora. Moja oferta jest więc skierowana do osób które rozumieją, że za wykonaną i ZAAKCEPTOWANĄ przez promotora pracę jest dopiero wynagrodzenie.

Dziękuję również "firmom" i samozwańczym "specjalistom" w każdej dziedzinie. Nie współpracuję z osobami, które najpierw chcą zapłatę/zaliczkę, a później wysyłają byle co i się cieszą:) To nie budowlanka.

Zapraszam do kontaktu osoby inteligentne, które dotarły do tego punktu w tekście:) PS. Proszę do mnie pisać jeśli macie założoną pocztę na Gmailu. To istotny wymóg dla mnie, bo wyślę wybranej osobie plik do edycji online w Dokumentach Google. Możesz dodać więc do wiadomości swój nr tel, abym mogła wysłać Ci sms z powiadomieniem, bo jeśli zdecyduję się właśnie na Twoją pomoc, to od momentu wysłania materiału, będę oczekiwać Twojej wersji w udostępnionym pliku do 8 godzin. Jeśli nie dokonasz poprawek w tym czasie - moja oferta wygasa. Zasady proste. Ty decydujesz, czy podejmujesz się zadania.
skontaktuj się

Zobacz inne ogłoszenia

Ostatnio dodane