PISANIE I POPRAWA PRAC - GWARANCJA - RATY - BEZ PLAGIATU

Dodano: piątek, 27 maja 2016, 12:36 | Id ogłoszenia: 3044 | Ogólnopolsko

Kategoria: Pisanie prac
Podkategoria: Praca magisterska
Rodzaj: Przyjmę
Kontakt: skontaktuj się

Treść ogłoszenia:
Zajmuję się pisaniem wzorów prac od wielu już lat, mam dzięki temu bardzo duże doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość moich opracowań tak pod względem merytorycznym jak i technicznym. Oferuję pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich oraz wszelkich innych opracowań (np. planów prac, konspektów, referatów, biznes planów i itp.) Moja oferta obejmuje pisanie prac zarówno z kierunków humanistycznych jak i technicznych/ścisłych.

W zakres mojej oferty wchodzi zarówno napisanie tekstu od podstaw (od A do Z), jak również oferuję korektę już napisanych prac, ich dokończenie (np. dopisanie jednego rozdziału). Ponadto, oferuję także bezpłatne konsultacje w zakresie wyboru tematu pracy oraz pomocy w przygotowaniu planu.

Moje prace są wysoko oceniane, mam wielu zadowolonych klientów. Zapewniam uczciwe i rzetelne wykonanie usługi. Zapewniam gwarancję oryginalności pracy, wszystkie moje prace pozytywnie przechodzą weryfikację w systemie antyplagiatowym!!!

Zapewniam możliwość płatności ratalnej (zwykle rozliczenie następuje po każdym napisanym rozdziale), co zapewni Państwu stałą kontrolę nad efektami pisania oraz bezpieczeństwo współpracy, zapewniam także: stały kontakt ze mną zarówno w trakcie współpracy jak i po jej zakończeniu. Zapewniam także poprawki w cenie, terminowość wykonania opracowania, dyskrecję oraz anonimowość. Jest także możliwość wystawienia rachunku. Wszelkie szczegóły współpracy zostaną z Państwem dokładnie omówione w chwili nawiązania kontaktu.

Osoby zainteresowane moją ofertą proszę o kontakt telefoniczny lub mejlowy w celu omówienia wszystkich szczegółów.

Email: ania.pomocprace@wp.pl

Tel. 798-697-376
skontaktuj się

Zobacz inne ogłoszenia

Polecane ogłoszenia

Ostatnio dodane