FACHOWA POPRAWA PLAGIATU Pisanie prac dyplomowych na zamówienie

Dodano: wtorek, 30 sierpnia 2016, 13:24 | Id ogłoszenia: 47558 | Wrocław

Kategoria: Pisanie prac
Podkategoria: Praca magisterska
Rodzaj: Przyjmę
Kontakt: skontaktuj się

Treść ogłoszenia:
Raport wykazał duży plagiat w Twojej pracy? Nie wiesz co zrobić? Zamartwiasz się? Niepotrzebnie. Napisz do mnie. Pomagam przy poprawie plagiatu.
Mogę też opracować materiał, którego potrzebujesz na za miesiąc, za tydzień, na jutro albo nawet na dziś, za godzinę, już ?.
Pomagam również w pisaniu wszelkich prac: prace zaliczeniowe, semestralne, recenzje, prace naukowe, artykuły różne.
Wzory, których wykonania się podejmuję to usługa kompleksowa, jeśli tego życzy sobie klient. Pisanie zgodne z tematem pracy, korekta i redagowanie tekstu. Możliwość pomocy w pisaniu od planu do zakończenia materiału, po streszczenie i korektę według wskazówek klienta. Dbam o zgodność z wymogami wysłanymi przez klienta. Daję możliwość wglądu do powstałego materiału poprzez wysłanie darmowego fragmentu z całości części, na którą się umawiamy. Płatności ratalne, częściami. Gwarantuję 100% dyskrecji.
Zajmuję się profesjonalną pomocą w pisaniu wzorów prac naukowych na wszelkie tematy i z różnych dziedzin naukowych takich jak: pedagogika, logistyka, zarządzanie, badanie rynku, giełda, psychologia, pracy i biznesu, ekonomia, wykonywanie badań, opis badań, metodologie, wstępy, zakończenia, konspekty, plany prac, poprawa wymogów technicznych, korekty stylistyczne, poprawki redakcyjne, nadanie spójnej koncepcji pracy.
Z wykształcenia jestem inżynierem logistykiem i ekonomistą, podyplomowo studiowałem też nowoczesne zarządzanie a aktualnie studiuję marketing. POPRAWA PLAGIATU
skontaktuj się

Zobacz inne ogłoszenia

Polecane ogłoszenia

Ostatnio dodane