Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie: prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich

Dodano: środa, 11 stycznia 2017, 18:36 | Id ogłoszenia: 51874 | Ogólnopolsko

E-mail: wyślij wiadomość
Telefon: 791997056
Strona www: -
Firma: -
Kontakt: rzetelna-praca@wp.pl

Treść ogłoszenia:
Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie napisania prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, referatów, prezentacji, prac maturalnych, innych w zależności od zapotrzebowania. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowanych usług. Zapewniam: stały kontakt z zleceniodawcą, płatność w ratach, antyplagiat oraz poprawki w cenie zlecenia. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, odpowiem na wszelkie pytania.

Współpraca:
• w cenie: przedstawienie planu i konspektu pracy, napisanie pracy + przeprowadzenie badań w przypadku pracy badawczej, sprawdzenie pracy antyplagiatem, poprawki, pomoc w kontaktach z promotorem/wykładowcą,
• możliwość ekspresowego napisania pracy, terminy do ustalenia ze zleceniodawcą,
• płatność w ratach,
• wszystkie prace pisane są od początku do końca przeze mnie na podstawie zebranej bibliografii. Przed podjęciem decyzji o współpracy przedstawiam fragmenty moich prac do wglądu zleceniodawcy.

Proszę o kontakt na e-mail rzetelna-praca@wp.pl lub na nr telefonu 791 997 056.

Odpowiem na wszelkie pytania. W celu uzyskania konkretnej wyceny proszę o umieszczenie w treści zapytania informacji dotyczących: tematu pracy, kierunku studiów, ilości stron, terminów, jeżeli istnieje już plan pracy lub jej część proszę o załączenie.

Zapraszam do kontaktu.

Zobacz inne ogłoszenia

Chcesz wyróżnić swoje ogłoszenie?

Ostatnio dodane