Sonia Kornas

Dodano: wtorek, 10 października 2017, 19:35 | Id ogłoszenia: 68385 | Ogólnopolsko

E-mail: wyślij wiadomość
Telefon: -
Strona www: -
Firma: -
Kontakt: Sonia Kornas

Treść ogłoszenia:
Pisanie opracowań bez plagiatu

Oferuję pomoc przy pisaniu prac wzorcowych następujących rodzajów: prace magisterskie, prace licencjackie, prace zaliczeniowe, prace inżynierskie, prace podyplomowe, prace MBA i inne.
Wieloletnie doświadczenie. Elastyczność cenowa - płatności ratalne, dopasowywane do klienta. Zajmuję się kompletowaniem materiałów, opracowywaniem ich, a także wstępem, zakończeniem, bibliografią i ewentualnymi poprawkami. Szeroki wachlarz dziedzin. Sprawdzam programem antyplagiatowym na życzenie. Dyskrecja gwarantowana.
Jeśli masz już bardzo mało czasu, a termin oddania pracy zbliża się nieuchronnie, to odezwij się do mnie. A może chodzi tylko o pomoc przy jednym rozdziale? Tez możesz do mnie napisać w tej sprawie. Specjalizuję się w szybkiej pomocy i ekstremalnych terminach.
Opracowuję materiały dokładnie i rzeczowo, nie stosuję metody kopiuj-wklej jak konkurencja. To nie oznacza, że mój cennik jest wygórowany. Napisz i dowiedz się więcej. Kontakt 24h/7 online. Jeśli nie będę w stanie Ci pomóc przekieruję Cię we właściwe miejsce.

Nie wiesz czy mogę Ci pomóc? Po prostu napisz, nikt nie zostanie odprawiony z kwitkiem.

BEZ ZALICZEK
BEZ PLAGIATU (RAPORT ANTYPLAGIAT - GRATIS)
PŁATNOŚCI NA RATY.
100% DYSKRECJI

Zobacz inne ogłoszenia

Chcesz wyróżnić swoje ogłoszenie?

Ostatnio dodane